Inspirujemy ekologiczny klimat 

Rozpocznij współpracę
z nami

i zwiększ
atrakcyjność
swojej oferty





POZNAJ KORZYŚCI





RODO

Szanowni Państwo, w związku z wejściem w życie z dniem 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektyw 95/46/WE, zwanym RODO, chcemy poinformować Państwa o zasadach przetwarzania przez firmę BRAGER Sp. z o.o. Państwa danych osobowych oraz o przysługujących Wam w związku z tym prawach. Prosimy o zapoznanie się, że poniższymi informacjami.

Informacja o ochronie danych osobowych

Administratorem Państwa danych osobowych jest BRAGER Sp. z o.o. z siedzibą Pleszew ul. Rolna 11; 63-300 Pleszew. Uzyskujemy Państwa dane osobowe podczas obsługi reklamacji oraz sporadycznie podczas zawierania transakcji sprzedaży wysyłkowej. Uzyskujemy od Państwa w szczególności dane zawierające: imię i nazwisko, adres dostawy, adres e-mail oraz numer telefonu.

Państwa dane osobowe gromadzimy w następujących celach:

  1. Wysyłki zamówionych, bądź serwisowanych towarów i realizacji ich płatności;

  2. Ochrony praw naszej Spółki, zgodnie z przepisami prawa, w tym w szczególności dochodzenia zaległych płatności w ramach procesów windykacyjnych i procesów sądowych;

BRAGER Sp. z o.o. w celu prawidłowej realizacji usług może przekazywać Państwa dane osobowe następującym osobom trzecim, dla celów wskazanych w niniejszym dokumencie:

  1. Firmom, które realizują na naszą rzecz umowę współpracy, dane są przekazywane w zakresie realizacji uzasadnionej interesu i zgodnie z ochroną Państwa danych. Spółka może przekazać dane takim podmiotom jak: banki, firmy windykacyjne, firmy świadczące usługi pocztowe i kurierskie. Podmioty te są zobowiązane do stosowania odpowiednich środków bezpieczeństwa technicznych i organizacyjnych, aby chronić Dane osobowe oraz przetwarzać je wyłącznie zgodnie z instrukcjami przekazanymi przez naszą Spółkę.

  2. Organom nadzorującym i organom władzy w przypadku gdy jest to niezbędne do realizacji celów wskazanych powyżej lub wypełnienia obowiązków nałożonych prawem. W takich przypadkach dane mogą zostać przekazane organom nadzorującym, sądom i innym organom władzy.

BRAGER Sp. z o.o. zobowiązuje się stosować odpowiednie środki bezpieczeństwa, zarówno techniczne jak i organizacyjne, aby chronić Państwa dane osobowe. Dane te będą przechowywane przez naszą Spółkę wyłącznie przez czas niezbędny do osiągnięcia celów, dla których zostały one zgromadzone, bądź wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami przysługują Państwu następujące prawa:

  1. Prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, uaktualnienia lub ograniczenia przetwarzania;

  2. Prawo wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania danych osobowych

  3. Prawo do wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego, tj. do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub organu będącego jego następcą.

Serwis

Masz problem? Zgłoś go tutaj: 795 750 678. Jesteśmy dostępni od Pon-Pt w godz: 8:00-16:00


Zgłoś online
Zainteresowały Cię nasze rozwiązania?
Poznaj je w praktyce.

lub napisz zamowienia@brager.com.pl

Wyslij zapytanie
Realizacja IDEAWAY®
© 2017 - 2022 by BRAGER Sp. z o.o.. Wszelkie prawa zastrzezone.
REGULATORY DO KOTŁÓW
ZDALNE STEROWANIE
ANALIZATORY SPALIN
🍪

Serwis używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz na to zgodę wg ustawień przeglądarki.