Inspirujemy ekologiczny klimat 

O nas

Rozwiązania, które mają znaczenie

Zaufaj nowatorskim, opatentowanym technologiom


Tworzymy holistyczne rozwiązania, które optymalizują cały proces spalania w kotłach na paliwa stałe i inspirują do dbania o ekologiczny klimat.
To gotowe, opatentowane narzędzia, pozwalające każdemu włączyć się do walki o czyste powietrze i zdrową przyszłość.


Podstawy naukowe

Wykorzystujemy najnowsze osiągnięcia naukowo-badawcze i przekładamy je na praktyczne rozwiązania technologiczne. Wraz z Politechniką Poznańską prowadzimy liczne badania. Dysponujemy Działem Rozwoju Nowych Technologii, który odpowiada za analizę trendów, opracowywanie nowych patentów i ciągły rozwój produktów, aby były jeszcze bardziej przyjazne dla ludzi i środowiska.

 

Wszystkie działania nadzoruje dr hab. inż. Rafał Urbaniak, który bada procesy spalania od wielu lat. Jest autorem patentów i licznych publikacji, biegłym sądowym i ekspertem zewnętrznym PARP.

Wiemy, że kolejne ograniczenia emisyjne są nieuniknione, dlatego biorąc przykład z branży automotive, tworzymy rozwiązania, które wyprzedzają wprowadzane normy.

Eksperci w optymalizacji procesów spalania

Myślimy szeroko, ale działamy precyzyjnie. Specjalizujemy się w wąskim segmencie rynku, więc doskonale znamy rządzące nim procesy. Dzięki temu, możemy tworzyć produkty, które optymalizują nie tylko proces spalania paliw stałych, ale wszystkie procesy odpowiedzialne za racjonalne zarządzanie energią cieplną. Jesteśmy prekursorem całościowych rozwiązań.

Wiemy, jak dokonać optymalizacji, która przekłada się na skuteczną ochronę środowiska i realne oszczędności dla użytkowników kotłów.Polska firma

Jesteśmy polską firmą, która tworzy rozwiązania innowacyjne na skalę ogólnopolską, a nawet światową oraz pozostaje zawsze blisko swoich Klientów - bez względu na dzielącą nas odległość.

Bezustannie pracujemy nad nowatorskimi, całościowymi rozwiązaniami, które wyprzedzają światową branżę spalania.Projektowanie od podstaw

Nasz zespół tworzą wysokiej klasy specjaliści, wyposażeni w zaawansowane narzędzia do projektowania i prototypowania nowatorskich urządzeń. Dzięki temu, możemy od podstaw zaprojektować i wyprodukować urządzenie o dowolnych parametrach.

Korzystamy z technologii CAD/CAM, które wspierają procesy tworzenia rozwiązań informatycznych, elektronicznych i mechanicznych.

Posiadamy własne laboratorium, w którym produkty przechodzą szczegółowe badania pod kątem bezpieczeństwa i kompatybilności elektromagnetycznej.Mamy na to patent!

Posiadamy szereg zgłoszeń patentowych, które świadczą o innowacyjności i niezawodności oferowanych rozwiązań. Są to m.in.:
  • eco7zone® - Algorytm regulacji i identyfikacji nieprawidłowej eksploatacji kotłów na paliwa stałe: „Układ i sposób kontroli jakości procesu spalania w kotle na paliwa stałe z palnikiem automatycznym zasilanym paliwami stałymi” / Patent nr Pat.230943
  • „Analizator jakości procesu spalania w kotłach na paliwa stałe” / Wzór użytkowy nr Ru.070142
  • „Analizator jakości procesu spalania dla kotłów małej mocy opalanych paliwami stałymi” / Zgłoszenie patentowe nr P.434710
  • „Obudowa analizatora stężenia tlenu dla kotłów małej mocy opalanych paliwami stałymi” / Zgłoszenie europejskiego wzoru przemysłowego nr 008050785

Jesteśmy czołowym, polskim producentem kompaktowych rozwiązań do pomiaru jakości procesu spalania w kotłach na paliwa stałe.

Produkty z wartością

Nasze rozwiązania generują unikatowe korzyści dla wszystkich podmiotów mających wpływ na ochronę środowiska: od producentów kotłów i palników, przez instalatorów, po użytkowników końcowych. Dzięki współpracy, profesjonaliści mogą zwiększyć sprzedaż, obniżyć koszty serwisu oraz realnie wspierać swoich klientów w proekologicznym i efektywnym paleniu.

 
Jako nasz Partner zyskujesz dostęp do wszechstronnej opieki specjalistów oraz bierzesz udział w szkoleniach produktowych.
Serwis

Masz problem? Zgłoś go tutaj: 795 750 678. Jesteśmy dostępni od Pon-Pt w godz: 8:00-16:00


Zgłoś online
Zainteresowały Cię nasze rozwiązania?
Poznaj je w praktyce.

lub napisz zamowienia@brager.com.pl

Wyslij zapytanie
Realizacja IDEAWAY®
© 2017 - 2022 by BRAGER Sp. z o.o.. Wszelkie prawa zastrzezone.
REGULATORY DO KOTŁÓW
ZDALNE STEROWANIE
ANALIZATORY SPALIN
🍪

Serwis używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz na to zgodę wg ustawień przeglądarki.