Inspirujemy ekologiczny klimat 
Strona główna Nasza IDEA

Rozpocznij współpracę
z nami

i zwiększ
atrakcyjność
swojej oferty

POZNAJ KORZYŚCI

Nasza IDEA

Inspirujemy ekologiczny klimat

W Brager nieustannie pracujemy nad poprawą jakości powietrza w Polsce, Europie i na świecie. Dostarczamy całościowe rozwiązania z dziedziny spalania oraz łączymy siły z innymi podmiotami, dla których współczesne problemy ekologiczne nie są obojętne.

 

Tworzymy rozwiązania prekursorskie na skalę polską, europejską, a nawet światową, które optymalizują cały proces spalania, pozwalają każdemu przyłączyć się do walki o czyste powietrze i rzeczywiście motywują do dbania o środowisko naturalne.

 

Mamy podpisane umowy o współpracy z Politechniką Poznańską oraz Politechniką Śląską. Ponadto należymy do najważniejszych w Polsce organizacji podejmujących działania na rzecz poprawy klimatu i promowania proekologicznych rozwiązań z zakresu spalania paliw stałych. Jesteśmy aktywnym członkiem:

 
Polskiej Izby Ekologii
– organizacji samorządu gospodarczego, która od 1999 roku podejmuje działania na rzecz ekologicznej odpowiedzialności biznesu, ochrony środowiska, zrównoważonego rozwoju, proekologicznej edukacji społeczności lokalnych oraz promowania przedsięwzięć służących ekologii;

  
Stowarzyszenia Polskich Producentów Urządzeń OZE – organizacji, która zrzesza, wspiera i promuje polskich producentów urządzeń wykorzystujących odnawialne źródła energii (w tym producentów proekologicznych kotłów);

   
Stowarzyszenia Klaster Kotlarski – organizacji zrzeszającej najaktywniejsze i najszybciej rozwijające się firmy na lokalnym rynku kotlarskim.


Razem jesteśmy w stanie jeszcze skuteczniej zawalczyć o zdrową, czystą przyszłość – dla siebie, swoich bliskich i następnych pokoleń. Pamiętaj, że Ty również możesz przyłączyć się do walki o ekologiczny klimat i inspirować innych, wybierając nasze urządzenia.
Serwis

Masz problem? Zgłoś go tutaj: 795 750 678. Jesteśmy dostępni od Pon-Pt w godz: 8:00-16:00


Zgłoś online
Zainteresowały Cię nasze rozwiązania?
Poznaj je w praktyce.

lub napisz zamowienia@brager.com.pl

Wyslij zapytanie
Realizacja IDEAWAY®
© 2017 - 2022 by BRAGER Sp. z o.o.. Wszelkie prawa zastrzezone.
REGULATORY DO KOTŁÓW
ZDALNE STEROWANIE
ANALIZATORY SPALIN
🍪

Serwis używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz na to zgodę wg ustawień przeglądarki.