Inspirujemy ekologiczny klimat 

Rozpocznij współpracę
z nami

i zwiększ
atrakcyjność
swojej oferty

POZNAJ KORZYŚCI

O nas

Producent innowacyjnych
urządzeń elektronicznych

Technologie z wartością dodaną


Na bazie wieloletniego doświadczenia i badań naukowych,
tworzymy przełomowe rozwiązania, które pozwalają producentom kotłów
zwiększyć atrakcyjność oferowanych urządzeń.


Firma z historią

Impulsem do założenia firmy BRAGER stała się możliwość wprowadzenia nowej jakości na krajowy
rynek urządzeń elektronicznych.
Zdobywana przez kilkanaście lat wiedza teoretyczna i praktyczna pozwoliła nam na rozwój oferty oraz wdrożenie innowacyjnych rozwiązań z zakresu elektroniki, automatyki i regulacji procesów energetycznych.

 

Od początku istnienia zatrudniamy ludzi, którzy razem z nami chcą budować silną markę - wzmacniać zaufanie Klientów, tworzyć nowoczesne wyroby oraz realizować ambitne projekty dla wielu gałęzi przemysłu.

Obecnie cieszymy się opinią silnego i wiarygodnego partnera biznesowego, otwartego na oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, mającego realny wpływ na przyszłość polskiej elektroniki.

Najnowsze technologie

Świat elektroniki pędzi do przodu. Aby sprostać zachodzącym zmianom oraz wymaganiom naszych Klientów, bezustannie rozwijamy dział produkcyjny, korzystając z najnowszych osiągnięć w dziedzinie projektowania, prototypowania i produkcji.

Na każdym etapie produkcji sięgamy po światowe rozwiązania, które gwarantują najwyższą jakość oferowanych wyrobów.


Zaplecze naukowe

Aby skutecznie sterować procesami energetycznymi, nie wystarczy sama wiedza inżynierska. Kluczem do najlepszych rozwiązań jest biegła znajomość regulowanych procesów, dlatego od początku istnienia stawiamy na ścisłą współpracę z partnerami naukowymi – Politechniką Poznańską i Śląską.

Bogata wiedza teoretyczna i wspólne badania gwarantują doskonałą jakość naszych urządzeń, zgodną z najwyższymi, światowymi standardami.Zaawansowane narzędzia 
projektowe

Nasi pracownicy to zgrany zespół najwyższej klasy specjalistów, który wspólnie pracuje na sukcesy firmy.
Do pełnego wykorzystania potencjału personalnego niezbędne są odpowiednie narzędzia pracy, dlatego bezustannie inwestujemy w rozwiązania z zakresu projektowania i prototypowania nowoczesnych urządzeń.

Na każdym etapie projektowania korzystamy z zaawansowanych technologii CAD/CAM, które wspierają procesy tworzenia zarówno rozwiązań informatycznych, jak również elektronicznych i mechanicznych.

Posiadamy własne laboratorium, w którym wyroby przechodzą szczegółowe badania pod kątem bezpieczeństwa i kompatybilności elektromagnetycznej.
Najwyższe standardy wykonania

Podstawą sukcesu jest dbałość o najdrobniejsze szczegóły, dlatego naszym wyrobom poświęcamy maksimum uwagi już na etapie produkcji. Cały proces produkcyjny podlega ścisłej kontroli i odbywa się w wysoce sterylnych warunkach.


Wszystkie wyroby są dokładnie testowane w końcowej fazie produkcji zarówno pod kątem poprawności działania, jak i estetyki wykonania.


Serwis

Masz problem? Zgłoś go tutaj: 795 750 678. Jesteśmy dostępni od Pon-Pt w godz: 8:00-16:00


Zgłoś online
Zainteresowały Cię nasze rozwiązania?
Poznaj je w praktyce.

lub napisz zamowienia@brager.com.pl

Wyslij zapytanie
Realizacja IDEAWAY®
© 2017 - 2022 by BRAGER Sp. z o.o.. Wszelkie prawa zastrzezone.
REGULATORY DO KOTŁÓW
ZDALNE STEROWANIE
ANALIZATORY SPALIN
🍪

Serwis używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz na to zgodę wg ustawień przeglądarki.